DTY-220D400A Eenfasige volledig geïsoleerde voltage regulerende module 400A volledig geïsoleerde spanningsregelaar Voor…
Voer het modelnummer hierboven in om zeker te weten dat dit past.
Processor snelheid DTY-220D400A
Voeding stroom 300a
Voedingsvoltage 300A
POWER 480V
Doel verlichting Stage Control enz …
Aanbevolen service Volledig geïsoleerde spanningsregelaar
Kavelnummer volledig geïsoleerde spanningsregelaar
Type One-Way Isolation Voltage-regulator
Specification: DTY-220D400A Eenfasige volledig geïsoleerde voltage regulerende module 400A volledig geïsoleerde spanningsregelaar Voor…